DÜNYADA HEYCO

İHTİYACINIZ OLDUĞU YERDE BİZ VARIZ.

HEYCO-WERK REMSCHEID/ BIRGDEN III

Bergisches Land

Max ve Ernst Heynen her zaman şirkette aile ortamının sağlanmasına önem verdi. Eski bir gelenek olan, “Yaşadığın Yerde Çalış”’ı benimsemişlerdi. Bu geleneksel yapı Remsheid Tools’dan dünyaya yayıldı. 1937 ‘den itibaren genel merkezimiz, dağıtım merkezimiz ve ana depomuz sürekli şekilde genişledi. Şirket büyüdükçe Heynen’in evi ofis binalarıyla bütünleşmiş hale geldi.

HEYCO-WERK SÜD

Bayerischer Wald

1961’den beri en iyi kalitede dövme çelik malzemelerden yapılma el aletleri Bavyera’da üretilmektedir. Plastik ürünlerinin enjeksiyon kalıpları da 80’li yılların başından beri burada yapılmaktadır. O günlerden beri, kalitemiz den asla ödün vermeden ve arttırarak bugüne geldik.

HEYCO-WERK REMSCHEID/ BERGISCH-BORN

Bergisches Land

2004 yılında HEYCO ana şehrine yaptığı yatırımlar ile ek bir yer elde etti. Thermo-plastik alanındaki sürekli gelişimimiz ve genişlememiz, ekstra üretim alanları gerektirdi. Ana merkez yakınında yeni bir bina yapıldı. Bergish-Born’da endüstriyel bölgedeki yeni yer, bütün ihtiyaçları karşılayarak Remscheid’daki ikinci HEYCO-WERK haline geldi.

HEYCO-WERK IRELAND Ltd.

Republic of Ireland

Kaliteli el aletlerinin üretiminin genişletilebilmesi için Emerald Adasının seçilmesinin birçok ticari sebebi vardı. Kültürdeki ve yaşam tarzındaki farklılıklara rağmen ortak bir değerimiz var. Bu değer; kaliteli ürünlere olan hayranlığımız. 80’lerin sonlarında plastik parça üretimi Ballina’da başladı.

HEYCO-WERK DERSCHEN

Westerwald

Otomotiv endüstrisiyle olan yakın ilişkimiz ve plastik bileşenli geleneksek materyallerin artan talebiyle yeni bir market ortaya çıktı. Şirket yönetimi bu teknolojik gelişme fırsatlarını hızlı bir şekilde fark etti. Ayrıca 1988’den beri eklenen binalar plastik folyo, enjeksiyonla kalıplaşmış plastikler ve köpük sünger geliştirilmesi ve işlenmesi için yeni alanlar sağlamıştır. Bitirme işlemi örneğin solvent içermeyen lazer boyama, lazerle otomatik etiketleme üretim sürecimize bir derinlik kattı. Ve bu bize birçok endüstriyel sektöre ilgi çekici ürün yelpazesi sunabilmemizi sağladı.

HEYCO-WERK CˇR s.r.o.

Czech Republic

Yeni açılımlara duyulan ihtiyaç, Çek Cumhuriyeti’ne ek bir üretim yerinin yapılmasına sebep oldu. Pişek’deki yeni endüstriyel alan üretim yeri ihtiyaçlarının tamamını karşılamakla beraber Tittling’de var olan üretim yerine yakınlığıyla ek bir avantaj sağlamakta. 2000’li yılların ortasından beri, enjeksiyon kalıplı plastik ürünler Pişek’de üretilmekte.
@Copyright Heyco Türkiye 2016